Щоденні архіви: 14/08/2014

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СОБОРІ ЄПИСКОПІВ УПЦ.

13 серпня 2014 року на Соборі єпископів Української Православної Церкви Митрополитом Київським і всієї України, Предстоятелем Української Православної Церкви був обраний Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій. Інтронізація новообраного Предстоятеля відбудеться 17 серпня поточного року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Ім’я новообраного Митрополита Київського і всієї України до інтронізації необхідно підносити за богослужіннями у всіх храмах і монастирях Української Православної Церкви за такою формулою:
« и Господина нашего Высокопреосвященнейшего Онуфрия, избранного и нареченного Блаженнейшим Митрополитом Киевским и всея Украины».

Після 17 серпня необхідно поминати за такою формулою: « и Господина и Отца нашего, Блаженнейшего Онуфрія, Митрополита Киевского и всея Украины».
7moleben_pered_arhiereiskim_soborom_03

phoca_thumb_l_img_7131