Щоденні архіви: 23/08/2014

САРНИ. ЗУСТРІЧ МИТРОПОЛИТА АНАТОЛІЯ З ГУБЕРНАТОРОМ РІВНЕНСЬКОЇ ОДА.

Відбулась зустріч голови Рівненської обласної державної адміністрації  п. С.Л.Рибачок з керівниками релігійних організацій в  Рівненській області. У заході взяв участь митрополит Сарненський і Поліський Анатолій. Губернатор доніс до присутніх про біль і втрату громадян держави внаслідок бойових дій в зоні АТО. Також гарантував, що взаємодії між різними релігійними організаціями і владою будуть сприятливими.

До голови звернувся керуючий Сарненською єпархією митрополит Анатолій, який попросив більше приділяти уваги проблемам Церкви та її вірян, також завірив губернатора, що Церква завжди була миролюбивою у своїй політиці, щодо громадян і керівництва держави.

Сергій Леонідович привітав керівників релігійних організацій з наступаючим святом Незалежності та побажав миру, злагоди і добра.