Щоденні архіви: 02/11/2014

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОЖЕСТВЕННУ ЛІТУРГІЮ НА ЧЕСТЬ ХРАМОВОГО СВЯТА МІСТА ЕНЕРГЕТИКІВ.

Керуючий єпархією високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський з архіпастирськім візитом прибув до громади на честь Іверської Ікони Божої Матері міста енергетиків – Кузнецовськ. Його високопреосвященству співслужили благочинний Кузнецовського благочиння протоієрей Віктор Пінчук та духовенство благочиння.

В слові проповіді владика висвітлив значення Божої Матері в житті кожного православного християнина, зокрема, сказавши: «Кожна мати вимолює своє дитя перед Богоматір’ю, тому-то Божа Матір являється матір’ю матерів наших».

Після Богослужіння був звершений молебень на честь Іверської Ікони Божої Матері – покровительки храму, пам’ять якої вшановувалася на минулому тижні.

За богослужінням молилися парафіяни храму та працівники АЕС.