Щоденні архіви: 04/11/2014

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО.

4 листопада 2014 року Православна Церква вшановує образ Казанської Ікони Божої Матері. В цей святковий день керуючий єпархією, високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до громади села Одринки, Сарненського району Полісся для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята. Архіпастирю співслужили благочинний Сарненського благочиння протоієрей Олександр Кокора, настоятель храму протоієрей Володимир Жемелко, чисельне духовенство єпархії. Молилися парафіяни та прочани сусідніх сіл.

На Малому вході митрополит Анатолій освятив оновлений Престол.

Після читання Євангелія владика, за традицією, звернувся до всіх присутніх з словом архіпастирської проповіді, у якій, зокрема, сказав : « Ми прославляємо Пресвяту Богородицю тому, що в Її особi маємо покровительку роду людського і віримо, що по молитвах Діви Марії стяжатимемо безсмерття та вічність у Царстві Божому».

По закінченню богослужіння архіпастир висловив подяку отцю настоятелю за труди у ввіреній йому парафії. Також, владика Анатолій привітав всіх з храмовим святом, побажавши кріпості, сил тілесних та духовних. Богослужіння завершилося многоліттям.DSC_0984DSC_1031DSC_0993 DSC_0995 DSC_1005 DSC_1012 DSC_1027 DSC_1039 DSC_1042 DSC_1064 DSC_1068 DSC_1069 DSC_1073