Щоденні архіви: 21/11/2014

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІЩУКИ ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ».

22 листопада відзначається День пам’яті жертв голодоморів. Цього скорботного дня схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, кого забрала голодна смерть 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років.

З благословіння керуючого єпархією, високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Сарненського і Поліського, у траурних заходах взяли участь: настоятель Свято-Троїцького храму – протоієрей Микола Ковальчук, настоятель Свято-Покровського храму – протоієрей Володимир Басистий, настоятель храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії – ігумен Василід (Золотін).

Митрополит Анатолій до цієї скорботної дати звершив заупокійну літію у Свято-Михайлівському кафедральному соборі міста Костопіль, після котрої, зокрема, сказав: «Вшанувати пам’ять невинних жертв – це той мінімум, який ми робимо сьогодні для мільйонів загиблих, і в той же час, задля себе та наших дітей, щоб завжди пам’ятати про ті страшні часи й робити все, щоб подібне ніколи не повторилося».

свічка

САРНИ. МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО.

21 листопада 2014 року в день святкування Собору архістратига Божого Михаїла та всіх небесних сил безплотних, керуючий єпархією високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, де з нагоди храмового свято очолив святкову Божественну Літургію. Його високопреосвященству співслужили благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель храму протоієрей Олександр Конько та духовенство єпархії.

Після читання святого Письма Євангелія благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) звернувся до богомольців зі словом повчання.

По закінченню богослужіння був відслужений святковий молебень. На прощання владика Анатолій привітав всіх з престольним святом, побажав молитовного заступництва архістратига Михаїла. Богослужіння завершилося многоліттям.

DSC_0518 DSC_0523