Щоденні архіви: 23/05/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «ПОЛІССЯ ОПЛАКУЄ ВОЇНА АТО».

Згідно з благословіння керуючого єпархії, високопреосвященнішого Анатолія, митрополита Сарненського і Поліського, благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) у співслужінні настоятеля Свято-Михайлівського храму села Данчиміст, Костопільського району – протоієрея Леоніда Ющука та настоятеля Свято-Параскевського храму села Яблуне, Березнівського району – священика Вадима Щевича очолив чин відспівування загиблого воїна Івана Дусь, котрий загинув виконуючи Наказ Президента, щодо захисту нашої Батьківщини, поблизу міста Станиця, Луганської області.

Заупокійне богослужіння відбулося у Свято-Михайлівському храмі села Данчиміст, Костопільського району Полісся.

Провести загиблого в останню дорогу прийшли рідні та жителі селища.  В надгробному слові отець благочинний передав слово співчуття високопреосвященнішого митрополита Анатолія: «Нажаль, це не перший наш земляк, який поклав своє життя заради територіальної цілісності нашої Батьківщині і наш обов’язок вимолити його душу перед Богом».

Вічна йому пам’ять !