Щоденні архіви: 14/07/2016

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 20-ти РІЧЧЯ МОНАСТИРЯ.

13 липня 2016 року, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув в обитель для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята на честь Волинської Ікони Божої Матері та Собору 12-ти Апостолів. Приємно зазначити, що в цей день свята обитель відзначає ювілей – 20-ти річчя з дня заснування.

Серед богомольців, прибувших в обитель на молитву були: настоятелька Свято-Іверського жіночого монастиря урочища «Юзефин» села Глинне, Рокитнівського району Полісся ігуменя Параскева (Онищук), настоятелька Свято-Троїцького жіночого монастиря села Дермань, Здолбунівського району ігуменя Вероніка (Зощук) та настоятелька Свято-Різдва-Богородиці жіночого монастиря села Білівськи Хутори, Рівненського району ігуменя Алевтина (Сірук).

Після читання Євангелія владика Митрополит звернувся зі словом проповіді.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій очолив Хресну ходу та святковий молебень, після котрого, подякував ігумені Іуліанії (Боровець) за труди по розбудові обителі.

За богослужінням молився голова Зарічненської районної державної адміністрації А.Ф.Смаглюк.

DSC_0005 DSC_0007 DSC_0008 DSC_0027 DSC_0037 DSC_0046 DSC_0048 DSC_0066