ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ БЛАГОЧИННИЙ БЕРЕЗНІВСЬКОГО БЛАГОЧИННЯ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ.

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління з глибоким сумом сповіщає, що 27 липня 2016 року на 80-му році життя, відійшов до Господа заштатний клірик Сарненської єпархії, бувший благочинний Березнівського благочиння протоієрей Адам Бондар.

28 липня, по благословінню керуючого єпархією митрополита Сарненського і Поліського Анатолія у Свято-Миколаївському храмі міста Березно, Полісся, була звершена заупокійна Божественна Літургія, котру очолив секретар єпархії – архімандрит Феофан (Федюкевич). За богослужінням молилося більше 20-ти священиків єпархії, парафіяни храму, рідні та духовні чада батюшки.

Поховано протоієрея Адама Бондар на міському цвинтарі біля могили його спочилої матушки.

Керуючий єпархією, митрополит Сарненський і Поліський Анатолій та духовенство єпархії висловлюють співчуття рідним та близьким новопреставленого протоієрея Адама.

Вічна йому пам’ять.

BONDAR