МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ 65-ти РІЧЧЯ МИТРОПОЛИТА АВГУСТИНА

На запрошення керуючого Білоцерківською і Богуславською єпархією митрополита Августина митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прийняв участь у ювілейних урочистостях, котрі відбулись у Спасо-Преображенському кафедральному соборі у місті Біла Церква.

Божественну Літургію, приурочену до 65-ти річчя митрополита Августина, очолив Постійний член Священного Синоду Високопреосвященніший Марк, митрополит Хустський і Виноградівський.

Після Божественної Літургії митрополит Сарненський і Поліський Анатолій привітав керуючого єпархією митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина з його ювілеєм – 65-ти річчям від дня народження, побажав і надалі мудро керувати єпархією та окормляти паству в дусі пастирської любові.