Щоденні архіви: 08/07/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ

8 липня 2017 року, на запрошення церковної громади села Лісопіль, Костопільського району, Полісся, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прибув до парафії для освячення новозбудованого храму на честь святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Під час освячення, з благословіння Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, владика Анатолій заклав мощі священномученика Володимира, Митрополита Київського у святий Престол та звершив першу Божественну Літургію архієрейським чином.

Необхідно відмітити, що селяни, маючи велику віру та жертовність, в такий тяжкий час економічної кризи в Державі, за три роки збудували Храм, котрий віднині буде задовольняти духовні потреби поліщуків.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель храму священик Олександр Галуха та духовенство Костопільського благочиння.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій привітав усіх з освяченням храму, висловив подяку отцю настоятелю та парафіянам за понесені труди по будівництву святині.

За богослужінням молилась селищний голова С.А.Ковальчук.

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В УРОЧИЩІ «ТРІЩАВА» НА ЧЕСТЬ ПРОРОКА ІОАННА

7 липня 2017 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Різдва Пророка і Предтечі Хрестителя Господнього Іоанна.

З цієї нагоди Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив святкову Божественну Літургію на цілющому джерелі в урочищі «Тріщава» Сарненського району, Полісся.

Після Євангельського читання секретар єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на тему життя та подвигу Пророка Божого Іоанна.

По завершенні Божественної Літургії, за місцевою традицією, був звершений водосвятний молебень, після котрого цілющою водою було окроплено духовенство та багаточисельні богомольці.