МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В УРОЧИЩІ «ТРІЩАВА» НА ЧЕСТЬ ПРОРОКА ІОАННА

7 липня 2017 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Різдва Пророка і Предтечі Хрестителя Господнього Іоанна.

З цієї нагоди Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив святкову Божественну Літургію на цілющому джерелі в урочищі «Тріщава» Сарненського району, Полісся.

Після Євангельського читання секретар єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на тему життя та подвигу Пророка Божого Іоанна.

По завершенні Божественної Літургії, за місцевою традицією, був звершений водосвятний молебень, після котрого цілющою водою було окроплено духовенство та багаточисельні богомольці.