Щоденні архіви: 10/07/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ХРАМ ПІСЛЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ

9 липня 2017 року Православна Церква вшановує образ Ікони Божої Матері «Тихвинська». В цей день, на запрошення церковної громади керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Михайлівському храмі села Кідри, Володимирецького району, Полісся.

Своєму архіпастирю співслужили: благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель храму протоієрей Василь Мосюк та духовенство єпархії.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив Храм після реконструкції, котру звершили вірні парафії.

Слово проповіді виголосив секретар Сарненської єпархії архімандрит Феофан (Федюкевич), зокрема, сказавши: «Ми прославляємо Пресвяту Богородицю тому, що в Її особi маємо покровительку роду людського і віримо, що по молитвах Діви Марії унаслідуємо безсмертя душі та вічність у Царстві Божому».

По закінченню богослужіння Владика подякував настоятелю та парафіянам за проведену роботу по реконструкції Храму, висловив побажання берегти святиню та зберегти віру, котра є вратницю в Царство Боже.

Служба Божа закінчилася співом многоліття.