МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 20-ти РІЧЧЯ ХРАМУ

12 липня Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

З нагоди храмового свята та 20-ти річчя з дня забудови Храму, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Петро-Павлівського храму смт. Томашгород, Рокитнівського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Владиці Митрополиту співслужили настоятель храму протоієрей Валерій Рошко та духовенство єпархії.

На Малому вході архіпастир освятив розпис вівтарної частини Храму.

В слові проповіді владика митрополит розкрив значення трудів та подвигу святих первоверховних апостолів Петра і Павла, котрі своєю проповіддю Слова Божого та Євангельської істини навернули багатьох до віри Христової.

Після богослужіння архіпастир привітав парафіян з храмовим святом, подякував настоятелю та парафіянам за спільну молитву та побажав миру, добра і Божої ласки.

За Богослужінням молилися голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір та голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур.