МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ЦЕРКОВНІ ДЗВОНИ

13 липня 2017 року, на запрошення церковної громади Свято-Петро-Павлівського храму смт.Клесів, Сарненського району, Полісся, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до парафії для звершення Божественної Літургії, приуроченої до храмового свята на честь святих первоверховних апостолів Петра і Павла.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив нові церковні дзвони та купол дзвіниці Храму.

Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель Храму священик Володимир Колесник та духовенство єпархії.

У вітальному слові Митрополит Анатолій подякував парафіянам Храму за їхні молитві, духовну єдність, збереження православної віри та за жертовність, зокрема, сказавши: «Церковні дзвони будуть радувати людей своєю церковною мелодією та будуть символом живої молитви парафіян…».

Служба Божа закінчилася співом многоліття.