Щоденні архіви: 20/07/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: « СЬОГОДНІ ВШАНОВУЄМО ПОКРОВИТЕЛЬКУ ПОЛІССЯ»

19 липня 2017 року в день пам’яті святої праведної Іуліанії, княжни Ольшанської керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліській звершив Божественну Літургію у Свято-Іуліаніївському храмі міста Дубровиця, Полісся.

Після читання Святого Євангелія, архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, побажав присутнім кріпості та сил духовних.

КАСПЕРІВСЬКА ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ ВІДВІДАЛА СТОЛИЦЮ ПОЛІССЯ – МІСТО САРНИ

З благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, з нагоди святкування 25-ї річниці Харківського Архієрейського Собору та Дня Хрещення Київської Руси, до Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни прибув чудотворний Образ Ікони Божої Матері «Касперівська».

Після прибуття чудотворного Образу, у соборі була звершена святкова всенішна, котру, з благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського очолив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) у співслужінні духовенства єпархії. Також, була звершена нічна Божественна Літургія о півночі та пізня о 8-30, під час котрих, богомольці мали можливість посповідатись і причаститися, та укріпитися спільною молитвою. Багатьох до образу Богоматері привела надія на цільбу та укріплення тілесних сил.

19 липня 2017 року о 14 годині чудотворний Образ Богоматері священики супроводили від кафедрального собору міста Сарни до Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль де буде, також, звершена святкова всенішна та нічна Божественна Літургія.

20 липня о 15 годині Образ буде залишати територію Сарненської єпархії та буде переданий для молитовного поклоніння богомольцям Рівненської єпархії.