КАСПЕРІВСЬКА ІКОНА БОЖОЇ МАТЕРІ ВІДВІДАЛА СТОЛИЦЮ ПОЛІССЯ – МІСТО САРНИ

З благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, з нагоди святкування 25-ї річниці Харківського Архієрейського Собору та Дня Хрещення Київської Руси, до Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни прибув чудотворний Образ Ікони Божої Матері «Касперівська».

Після прибуття чудотворного Образу, у соборі була звершена святкова всенішна, котру, з благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського очолив секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) у співслужінні духовенства єпархії. Також, була звершена нічна Божественна Літургія о півночі та пізня о 8-30, під час котрих, богомольці мали можливість посповідатись і причаститися, та укріпитися спільною молитвою. Багатьох до образу Богоматері привела надія на цільбу та укріплення тілесних сил.

19 липня 2017 року о 14 годині чудотворний Образ Богоматері священики супроводили від кафедрального собору міста Сарни до Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль де буде, також, звершена святкова всенішна та нічна Божественна Літургія.

20 липня о 15 годині Образ буде залишати територію Сарненської єпархії та буде переданий для молитовного поклоніння богомольцям Рівненської єпархії.

Просмотров: (164)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *