МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: « СЬОГОДНІ ВШАНОВУЄМО ПОКРОВИТЕЛЬКУ ПОЛІССЯ»

19 липня 2017 року в день пам’яті святої праведної Іуліанії, княжни Ольшанської – покровительки Поліського краю, котра родом із міста Дубровиця, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліській звершив Божественну Літургію у Свято-Іуліаніївському храмі міста Дубровиця, Полісся. Святкове богослужіння об’єднало віруючих УПЦ та багаточисельних парафіян з інших храмів міста.

Після читання Святого Євангелія, архіпастир звернувся до пастви зі словом проповіді, у якій, зокрема, сказав: «Сьогодні ми прославляємо пам’ять святої праведної діви Іуліанії. Ми радіємо тому, що в її особі наше Полісся має велику молитовну заступницю та покровительку».

По закінченню богослужіння архіпастир привітав всіх присутніх зі святом, побажав присутнім кріпості та сил духовних.