МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В ШАНУВАННІ ПРЕПОДОБНОГО АНТОНІЯ.

23 липня 2017 року повнота Православної Церкви молитовно прославляє преподобного Антонія Києво-Печерського, засновника чернецтва.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, митрополит Сарненський і Поліський разом з єпископатом УПЦ співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Онуфрію, Митрополиту Київському і всієї України. Божественна Літургія була звершена на площі перед Успенським Собором Києво-Печерської Лаври.

Слід зазначити, що в цей день Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній святкує день пам’яті свого небесного покровителя та ювілей – 50-ти ліття від дня народження.

Користуючись нагодою, владика Анатолій привітав митрополита Антонія з днем Ангела і побажав ювіляру: кріпості, сили та наснаги і надалі право правити слово Христової істини вірним ввіреної йому Богом пастви.