МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ДНЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСИ

28 липня 2017 року повнота Православної Церкви молитовно святкує День Хрещення Київської Руси та вшановує пам’ять святого рівноапостольного великого князя Володимира.

З цієї нагоди, керуючий єпархією Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій співслужив Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію.

Предстоятелю співслужили: єпископат УПЦ, багаточисельне духовенство з різних єпархій. Божественна Літургія була звершена на площі перед Успенським Собором Києво-Печерської Лаври.

На Малому вході Предстоятель УПЦ Блаженніший Онуфрій, Митрополит Київський і всієї України, відзначив ряд архієреїв церковними нагородами.

За Літургією єпископатом, духовенством та вірними УПЦ була піднесена молитва за мир в Україні.

.