Щоденні архіви: 21/08/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ В ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

20 серпня 2017 року, в Неділю 11-ту після Пятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району, Полісся.

Перед звершенням Божественної Літургії при вході на територію обителі Високопреосвященнішого Владику зустрів намісник монастиря – архімандрит Антоній (Грибан).

Владика звершив Божественну Літургію, під час котрої, вичитав молитви за припинення військових дій на Сході України. Архіпастирю співслужили: благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, намісник обителі та братія в священному сані.

Після читання святого Євангелія архіпастир виголосив проповідь на Євангельську тему.

Слід зазначити, що отець намісник – архімандрит Антоній (Грибан) на минулій неділі святкував день пам’яті свого небесного покровителя – преподобного Антонія Римлянина. Користуючись нагодою, Митрополит Анатолій привітав отця намісника з Днем Ангела, побажав здоров’я, кріпості, сили та мудрості.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.