Щоденні архіви: 23/08/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ прп. ЛАВРЕНТІЯ ЧЕРНІГІВСЬКОГО

22 серпня 2017 року Свята Православна Церква молитовно вшановує преподобного Лаврентія Чернігівського.

В цей день парафія села Рудка, Володимирецького району Полісся, святкує своє храмове свято. З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив святкову Божественну Літургію у храмі на честь святого преподобного Лаврентія Чернігівського.

Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель храму протоієрей Іоанн Серховець, духовенство Сарненської, Волинської та Мукачівської єпархій УПЦ.

На Малому вході архіпастир освятив новий Іконостас, котрий виготовили місцеві майстри.

За богослужінням, після Євангельського читання протоієрей Володимир Денисюк виголосив проповідь на тему життя преподобного Лаврентія Чернігівського.

Після закінчення богослужіння Митрополит Анатолій привітав духовенство та вірян з храмовим святом. Побажавши кріпості та сили у життєвому подвизі.