Щоденні архіви: 26/08/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ОНОВЛЕНИЙ ПРЕСТОЛ

Відбувся архіпастирський візит Митрополита Сарненського і Поліського Анатолія до релігійної громади Свято-Миколаївського Храму села Масевичі, Рокитнівського району, що на Поліссі.

З нагоди віддання свята Преображення Господнього, Владика Митрополит прибув до парафії для звершення Божественної Літургії. У престола Божого Владиці співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоанн (Котик), настоятель храму протоієрей Анатолій Леус та духовенство Поліської єпархії.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив оновлений Престол.

За богослужінням Владика звернувся до богомольців зі словом повчання. По закінченню Божественної Літургії архіпастир подякував духовенству та богомольцям за спільну молитву, побажав миру, добра та здоров’я.

Святкове богослужіння закінчилося співом многоліття.

За богослужінням молилися голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір.