МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНУ КАПЛИЦЮ

27 серпня 2017 року в Неділю 12-ту після П’ятидесятниці, в канун свята Успіння Божої Матері, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Пантелеймонівському Храмі села Миляч, Дубровицького району, Полісся.

За богослужінням зі своїм Владикою молилися настоятель храму протоієрей Микола Якимець та духовенство благочиння.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на євангельську тему.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій освятив на території Храму новозбудовану каплицю на честь святого великомученика і целителя Пантелеймона. Також, Владика Митрополит відзначив церковних меценатів нагородами.

На завершення богослужіння архіпастир подякував отцю настоятелю – протоієрею Миколаю Якимцю та парафіянам за труди по будівництву каплиці.

Святкова Божа служба завершилась співом многоліття.