Щоденні архіви: 29/08/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ УСПІННЯ БОЖОЇ МАТЕРІ

28 серпня 2017 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Успіння Божої Матері. В цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до Свято-Успенського Храму міста Володимирець Полісся, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Необхідно зазначити, що Митрополит Анатолій із року в рік прибуває до громади для звершення Богослужіння у день престольного свята.

Владиці співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району архімандрит Антоній (Грибан), настоятель храму протоієрей Олександр Зуєвич та духовенство єпархії, також молилися численні парафіяни та прочани.

Після читання Євангелія архіпастир виголосив проповідь на тему свята.

За богослужінням архіпастир з духовенством підносили молитви за мир у Державі.

Слід зазначити, що в цей день жителі міста Володимирець святкують день народження свого міста. Користуючись нагодою, Владика привітав присутніх зі святом та днем міста. Архіпастир побажав жителям заступництва Божої Матері та процвітання їхньому місту.

За богослужінням молився голова Володимирецької райдержадміністрації В.І.Хоружий.