МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ЮВІЛЕЮ – 20-ти річчя ХРАМУ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до громади Свято-Воскресенського Храму села Довговоля, Володимирецького району Полісся з нагоди 20-ти річчя з дня забудови Храму.

Владика звершив Божественну Літургію за котрою йому співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району архімандрит Антоній (Грибан), благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель храму протоієрей Сергій Мельничук та духовенство благочиння.

Після Євангельського читання секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь на Євангельську тему.

Необхідно зазначити, що настоятель Храму – протоієрей Сергій Мельничук відзначає, також, 20-ти річчя настоятельства у ввіреній йому парафії.

Владика Митрополит, по завершенню богослужіння, привітав настоятеля Храму – протоієрея Сергія Мельничука з ювілеєм Храму та ювілеєм його служіння та побажав плідних трудів на ниві Христовій, а парафіянам зберегти Храм в лоні канонічної Української Православної Церкви.

Просмотров: (114)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *