Щоденні архіви: 09/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ ЗАУПОКІЙНЕ БОГОСЛУЖІННЯ В ДЕНЬ СМЕРТІ СВЯЩЕНИКА

Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив Божественну Літургію у Свято-Хресто-Воздвиженському Храмі села Сновидовичі, Рокитнівського району Полісся.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоанн (Котик), настоятель храму священик Василь Абрамович та духовенство єпархії.

Необхідно зазначити, що цього дня виповнюється річниця з дня смерті попереднього настоятеля цієї парафії – протоієрея Григорія Кравчука.

Митрополит Анатолій по завершенню богослужіння звершив заупокійну літію по спочилому.

За богослужінням молилися: голова Рокитнівської райдержадміністрації М.З.Кушнір, голова Рокитнівської райради А.А.Кінчур, голови селищних рад сусідніх сіл.