Щоденні архіви: 17/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 140-річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

17 вересня 2017 року в Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Успенського храму села Висоцьк, Дубровицького району, Полісся для звершення Божественної Літургії з нагоди ювілею – 140-річчя з дня забудови Храму.

Його Високопреосвященству співслужив настоятель Храму – протоієрей Андрій Постоєв.

За богослужінням, після читання святого Євангелія архіпастир виголосив проповідь на Євангельську тему про значення Любові щодо Творця, Созидателя миру та щодо ближнього.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій привітав настоятеля та парафіян з ювілеєм Храму, зокрема, сказавши: “Храм збудували наші прадіди, батьки зберегли його в роки атеїстичного руйнування, наш же обов’язок оновлювати, прикрашати, також зберегти Храм для майбутніх поколінь в лоні канонічної Української Православної Церкви”.

Святкове богослужіння завершилося співом многоліття.