Щоденні архіви: 19/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ СВЯТКОВЕ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25-ти РІЧНОГО ЮВІЛЕЮ НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ

18 вересня 2017 року в день пам’яті святого пророка Захарії та праведної Єлисавети, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув з архіпастирським візитом до Свято-Миколаївського Храму села Селець, Дубровицького району, Полісся для звершення Божественної Літургії з нагоди ювілею – 25-ти річчя служіння настоятеля Храму у ввіреній йому парафії.

Владиці Митрополиту співслужили: намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району архімандрит Антоній (Грибан), настоятель Храму протоієрей Микола Іваничко та духовенство єпархії.

По завершенню богослужіння архіпастир подякував настоятелю Храму протоієрею Миколі Іваничко за його вірне служіння Матері-Церкві, за мудре керівництво парафією, та відзначив його орденом «Гордість Православ’я», побажавши йому кріпості, сил тілесних і духовних в подальшому служінні Матері-Церкві.

Божа служба закінчилась многоліттям.