Щоденні архіви: 20/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО У ЧОЛОВІЧОМУ МОНАСТИРІ

19 вересня 2017 року Православна Церква молитовно згадує чудо Архістратига Михаїла, що було в Хонех.

По давній традиції, в цей день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до Свято-Покровського чоловічого монастиря села Хотинь, Березнівського району Полісся. В головному храмі святої обителі Високопреосвященніший Владика звершив Божественну Літургію.

Молитовне єднання зі своїм архіпастирем розділили: благочинний Березнівського благочиння протоієрей Ігор Коспа, в.о. намісника монастиря ігумен Макарій (Коломієць), братія монастиря в священному сані та духовенство єпархії. Архієрейське богослужіння зібрало багатьох паломників та прочан з всього Полісся, котрі разом зі своїм архіпастирем та духовенством підносили молитви за мир в нашій Державі.

У слові проповіді владика митрополит, зокрема, сказав: «Архістратиг Божий Михаїл являється покровителем святої обителі та кожного, хто несе послух в ній. Тож, нехай по молитвам Святого Архістратига Божого Михаїла свята обитель збагачується духовно насельниками та паломниками. Хай кожен отримує духовну втіху…»

Богослужіння закінчилося хресною ходою та многоліттям.