Щоденні архіви: 21/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 300-річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

20 вересня 2017 року, в канун свята Різдва Божої Матері, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до церковної громади Свято-Михайлівського Храму села Збуж, Костопільського району, Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до славного ювілею, котрий молитовно відзначає церковна громада – 300-річчя з дня забудови Храму.

За Божественною Літургією разом з Владикою Митрополитом молилися: благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан), настоятель Храму протоієрей Віктор Бартов та духовенство Костопільського благочиння.

На завершення богослужіння, архіпастир привітав парафіян та настоятеля з ювілеєм Храму та з грядущим святом Різдва Божої Матері, побажав ЇЇ молитовного предстательства.