МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 250-річчя ХРАМУ ТА 460-річчя СЕЛА

21 вересня 2017 року повнота Православної Церкви молитовно відзначає свято Різдва Божої Матері.

В цей день церковна громада Свято-Різдва-Богородичного Храму села Ремчиці, Сарненського району, Полісся відзначає своє престольне свято. Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій звершив з цієї нагоди Божественну Літургію. Приємно зазначити, що в цей день виповнюється 250 років з дня забудови Храму та 460 років від дня заснування села.

За богослужінням, після Євангелія, Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом проповіді, в котрій розкрив історію земного життя Пречистої Діви Марії та значення Її в житті кожного християнина.

За богослужінням молилися: голова Сарненської райдержадміністрації Я.В.Яковчук, депутат Сарненської райради С.О.Белеля, Ремчицький сільський голова Л.В.Долід.

Богослужіння закінчилося хресною ходою та співом многоліття.