Щоденні архіви: 25/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 200-річчя ХРАМУ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, з архіпастирським візитом прибув до Свято-Різдва-Богородичного Храму села Бережки, Дубровицького району, Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до ювілею – 200-річчя з дня забудови Храму.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: благочинний Дубровицького благочиння протоієрей Микола Іваничко, настоятель Храму протоієрей Василій Синяк та духовенство єпархії.

Сьогоднішній день співпадає з днем віддання свята Різдва Божої Матері. Владика у слові проповіді розкрив значення Божої Матері ля кожного християнина, зокрема, сказав: «Божа Матір є матір’ю матерів наших, ЇЇ прославляємо всі роди земні, в тому числі і ми, нащадки своїх батьків…».

По завершенню святкового богослужіння до присутніх звернулася селищна голова, котра привітала Митрополита Анатолія зі святом і висловила слова подяки за молитви, котрі Владика звершував у Храмі за жителів села.

В свою чергу, архіпастир привітав всіх парафіян з ювілеєм, висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Василію Синяк, з побажаннями йому і надалі вірно служити Богу, громаді та Матері-Церкві.

Божа служба закінчилась многоліттям.

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ – ДОТРИМУВАННЯ ОДНІЄЇ ІЗ ЗАПОВІДЕЙ ГОСПОДНІХ, ВШАНОВУЙ ДЕНЬ СЬОМИЙ»

Дотримуючись однієї із заповідей Господніх – вшановуй сьомий день – святу неділю, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, на запрошення церковної громади прибув до Свято-Успенського Храму села Чудель, Сарненського району Полісся для звершення Божественної Літургії, котра поєднала віруючих в молитві у святу неділю.

Своєму архіпастирю співслужив настоятель Храму протоієрей Сергій Петронюк.

За богослужінням після читання Святого Євангелія архіпастир виголосив проповідь на Євангельську тему, зокрема, сказав: «Кожна людина отримує від Бога «таланти». Обов’язок людини примножити таланти – дари Господні:  любові, віри та добра. Від цього залежить якою буде наша духовна скарбниця і результат милосердя Бога до нас…».

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Сергію Петронюку і парафіянам за спільну молитву та побажав поваги одне до одного та добрих вчинків.