Щоденні архіви: 25/09/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 200-річчя ХРАМУ

Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, з архіпастирським візитом прибув до Свято-Різдва-Богородичного Храму села Бережки, Дубровицького району, Полісся для звершення Божественної Літургії, приуроченої до ювілею – 200-річчя з дня забудови Храму.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: благочинний Дубровицького благочиння протоієрей Микола Іваничко, настоятель Храму протоієрей Василій Синяк та духовенство єпархії.

Сьогоднішній день співпадає з днем віддання свята Різдва Божої Матері. Владика у слові проповіді розкрив значення Божої Матері ля кожного християнина, зокрема, сказав: «Божа Матір є матір’ю матерів наших, ЇЇ прославляємо всі роди земні, в тому числі і ми, нащадки своїх батьків…».

По завершенню святкового богослужіння до присутніх звернулася селищна голова, котра привітала Митрополита Анатолія зі святом і висловила слова подяки за молитви, котрі Владика звершував у Храмі за жителів села.

В свою чергу, архіпастир привітав всіх парафіян з ювілеєм, висловив подяку настоятелю Храму – протоієрею Василію Синяк, з побажаннями йому і надалі вірно служити Богу, громаді та Матері-Церкві.

Божа служба закінчилась многоліттям.

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ – ДОТРИМУВАННЯ ОДНІЄЇ ІЗ ЗАПОВІДЕЙ ГОСПОДНІХ, ВШАНОВУЙ ДЕНЬ СЬОМИЙ»

Дотримуючись однієї із заповідей Господніх – вшановуй сьомий день – святу неділю, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, на запрошення церковної громади прибув до Свято-Успенського Храму села Чудель, Сарненського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Своєму архіпастирю співслужив настоятель Храму протоієрей Сергій Петронюк.

За богослужінням після читання Святого Євангелія архіпастир виголосив проповідь на Євангельську тему.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Сергію Петронюку і парафіянам за спільну молитву та побажав поваги одне до одного та добрих вчинків.