МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ – ДОТРИМУВАННЯ ОДНІЄЇ ІЗ ЗАПОВІДЕЙ ГОСПОДНІХ, ВШАНОВУЙ ДЕНЬ СЬОМИЙ»

Дотримуючись однієї із заповідей Господніх – вшановуй сьомий день – святу неділю, керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, на запрошення церковної громади прибув до Свято-Успенського Храму села Чудель, Сарненського району Полісся для звершення Божественної Літургії.

Своєму архіпастирю співслужив настоятель Храму протоієрей Сергій Петронюк.

За богослужінням після читання Святого Євангелія архіпастир виголосив проповідь на Євангельську тему.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій подякував отцю настоятелю – протоієрею Сергію Петронюку і парафіянам за спільну молитву та побажав поваги одне до одного та добрих вчинків.