МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

27 вересня 2017 року Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього. Це свято було встановлено на згадку про його знайдення святою рівноапостольною царицею Єленою у ІV столітті. Чесне древо прославляється в ознаменування розп’ятого Спасителя миру. Воно пропитане кров’ю Христа, тому служить захистом від ворожої сили, віруючі люди прославляють знамя як символ нашого спасіння.

В цей святковий день, на запрошення церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженської парафії села Полиці Володимирецького району Полісся, Митрополит Анатолій з нагоди храмового свята звершив Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель Храму протоієрей Сергій Мельничук та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) розкрив історію знайдення Чесного древа та значення Хреста в житті кожного християнина.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав парафіян із престольним святом та побажав: «Гідно пронести іспит земного життя та пронести свій земний Хрест…».