МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ ВОЗДВИЖЕННЯ ЧЕСНОГО ХРЕСТА

27 вересня 2017 року Свята Православна Церква відзначає свято Воздвиження Чесного Животворящого Хреста Господнього.

В цей святковий день, на запрошення церковної громади Свято-Хресто-Воздвиженської парафії села Полиці Володимирецького району Полісся, Митрополит Анатолій з нагоди храмового свята звершив Божественну Літургію.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Володимирецького благочиння протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель Храму протоієрей Сергій Мельничук та духовенство єпархії.

Після читання Євангелія секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій привітав парафіян із престольним святом.