МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИХ мцц. ВІРИ, НАДІЇ, ЛЮБОВІ ТА СОФІЇ

30 вересня 2017 року – день пам’яті святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, котрі постраждали за Христа у ІІ столітті. В цей день своє храмове свято відзначає громада на честь святих мучениць міста Сарни.

З нагоди храмового свята церковна громада запросила свого архіпастиря – Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського для звершення Божественної Літургії. Біля врат Храму архіпастиря зустріли парафіяни, котрі піднесли йому запашний коровай та квіти. Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель Храму архімандрит Василід (Золотін) та численне духовенство Поліської єпархії.

Після Євангельського читання Митрополит Анатолій виголосив проповідь на тему життя та страждань святих мучениць.

По закінченню богослужіння Владика звершив святковий молебень після якого привітав отця настоятеля та парафіян з престольним святом.