МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ 25-річчя СЛУЖІННЯ НАСТОЯТЕЛЯ ХРАМУ

Керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув з архіпастирським візитом до церковної громади Свято-Різдва-Богородичного Храму села Карпилівка, Рокитнівського району, Полісся. В Храмі архіпастир звершив Божественну Літургію, приурочену до ювілею – 25-ти річчя служіння настоятеля Храму у ввіреній йому парафії.

Високопреосвященішому архіпастирю співслужили: благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоанн (Котик), настоятель Храму протоієрей Василь Іваничко та духовенство єпархії.

По завершенню богослужіння архіпастир подякував настоятелю Храму протоієрею Василію Іваничко за його вірне служіння Матері-Церкві та відзначив його орденом «Гордість Православ’я», побажавши йому кріпості, тілесних і духовних сил в подальшому служінні Матері-Церкві.

Богослужіння закінчилась многоліттям.