Щоденні архіви: 31/10/2017

ВИПОВНИЛОСЯ 24 роки З ДНЯ АРХІЄРЕЙСЬКОЇ ХІРОТОНІЇ ПОЛІСЬКОГО МИТРОПОЛИТА

Сьогодні молитва об’єднала керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського зі своєю паствою у Свято-Різдва-Богородичному храмі міста Зарічне, Полісся. Владика прибув до парафіян для звершення Божественної Літургії з нагоди річниці освячення Храму.

Необхідно зазначити, що в цей день 24 роки назад, згідно рішенню Священного Синоду Української Православної Церкви, була звершена архієрейська хіротонія над Митрополитом Анатолієм.

Архіпастирю у Престола Божого співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління Української Православної Церкви архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Зарічненського благочиння протоієрей Микола Полюхович, настоятель Храму протоієрей Ігор Чепура та духовенство благочиння. Також, за богослужінням молилась настоятелька жіночого монастиря на честь Волинської ікони Божої Матері села Серники, Зарічненського району ігуменя Іуліанія (Боровець).

По завершенню богослужіння секретар Сарненського єпархіального управління Української Православної Церкви архімандрит Феофан (Федюкевич) привітав керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського з 24-ти річчям з дня його архієрейської хіротонії, побажавши Владиці Анатолію кріпості, тілесних і духовних сил в подальшому служінні Матері-Церкві.

Богослужіння закінчилося співом многоліття.