Щоденні архіви: 01/11/2017

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ У ВІДДАЛЕНЕ СЕЛО ПОЛІССЯ

Керуючий єпархією, Високопреосвященіший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до Свято-Параскевської парафії села Привитівка, Зарічненського району, Полісся, для звершення Божественної Літургії.

Під час богослужіння, на Малому вході, Митрополит Анатолій освятив новий Престол Храму.

У Престола Владиці Митрополиту співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління Української Православної Церкви архімандрит Феофан (Федюкевич), благочинний Зарічненського благочиння протоієрей Микола Полюхович, настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Муравин, Зарічненського району, настоятель Свято-Покровського Храму села Новорічиця протоієрей Микола Колода та настоятель Храму протоієрей В’ячеслав Гиналюк.

По завершенню богослужіння Митрополит Анатолій подякував духовенству та богомольцям за спільну молитву та подякував отцю настоятелю – протоієрею В’ячеславу Гиналюку та парафіянам за новий розпис Храму та труди по прикрашенню святині.