МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ: «СЬОГОДНІ МИР МЕРТВИХ І МИР ЖИВИХ ПОЄДНУЄТЬСЯ В МОЛИТВІ»

Сьогодні Свята Православна Церква вшановує пам’ять померлих. У всіх православних храмах звершуються заупокійні панихиди та літії.

Митрополит Поліський Анатолій разом з кліриками Свято-Покровського кафедрального собору міста Сарни звершив по спочилим заупокійну панихиду.

В слові проповіді Владика Анатолій наголосив: «Обов’язок кожного християнина молитися не тільки за живих, але і за мертвих. В молитві ми поєднуємося з душами померлих, відновлюючи образи раніше спочилих. Молитва поєднує мир живих і мир мертвих, поєднує Небо і землю, поєднує людину з Богом. Хай же наша щира молитва буде свідченням нашої любові до спочилих. Хай Господь простить їхні провини і сподобить їхні душі блаженної вічності та безсмертя…».