Щоденні архіви: 09/11/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ НА ПОЛІССІ

Сьогодні відбулась знаменна та історична подія в житті села Чудля, Володимирецького району, Полісся – на запрошення церковної громади Митрополит Поліський Анатолій звершив Чин освячення новозбудованого Храму на честь Всіх святих.

По благословінню Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Анатолій заклав мощі у святий Престол. Після Чину освячення у Храмі Владика звершив першу Божественну Літургію архієрейським чином на освяченому Престолі.

Владиці Митрополиту співслужили: секретар єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району – архімандрит Антоній (Грибан), благочинний Володимирецького благочиння – протоієрей Олександр Зуєвич, настоятель Храму – протоієрей Сергій Прокопчук, настоятель Свято-Варварівського Храму міста Володимирець – протоієрей Сергій Наконечний, настоятель Свято-Лаврентієвського Храму села Рудка Володимирецького району – протоієрей Іван Серховець, настоятель Свято-Покровського Храму села Мульчиці Володимирецького району – протоієрей Анатолій Марковець.

Після богослужіння Владика Митрополит привітав парафіян з освяченням Храму, висловив подяку за їхні труди, понесені під час будівництва.

Необхідно зауважити, що це вже другий храм, котрий Поліський архіпастир освятив за цю неділю.