Щоденні архіви: 11/11/2017

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТОЇ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦІ ПАРАСКЕВИ

10 листопада 2017 року день пам’яті  святої великомучениці Параскеви.

В цей день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до Свято-Параскевського Храму села Морочне, Зарічненського району Полісся для звершення святкової Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

На початку богослужіння, біля врат Храму, свого архіпастиря з хлібом-сіллю та квітами зустрічали прихожани храму та собор духовенства Зарічненського благочиння на чолі з настоятелем Храму – протоієреєм Павлом Дубінцем.

На Малому вході, згідно благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, Митрополит Анатолій нагородив настоятеля Свято-Покровського Храму села Неньковичі, Зарічненського району – протоієрея Василія Ковалевича митрою.

Після читання Євангелія секретар єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич) виголосив проповідь, у якій розповів про подвиг святої великомучениці Параскеви.

.