МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОСВЯТИВ ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК – ХРЕСТ З НАГОДИ 140-річчя З ДНЯ ЗАБУДОВИ ХРАМУ

Невеличке, але дуже мальовниче село Золотолин, Костопільського району що на Поліссі вінчає прекрасний Храм на честь святого великомученика Димитрія Солунського.

Жителі села можуть гордитися архітектурною величчю Храму та вірністю своєї віри до Христа. Протягом багатьох років вони зберігали вірність Святій Матері-Церкви, будучи підпорядкованими Українській Православній Церкві. В ці дні церковна громада святкує 140-річчя з дня забудови Храму та його освячення.

З цієї нагоди керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський, прибув до церковної громади щоби розділити ювілейні торжества.

Настоятелі Храмів: протоієрей Данило Ільницький – настоятель Свято-Іоанно-Богословського Храму села Маща, протоієрей Василь Лазарчук – настоятель Свято-Різдва-Богородичного Храму села Великий Мідськ, протоієрей Федір Боровець – настоятель Свято-Покровського Храму села Великий Стидень, протоієрей Георгій Новак – настоятель Свято-Георгієвського Храму села Яполоть, протоієрей Мефодій Волчевський – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Городець, Володимирецького району, протоієрей Михаїл Патрикей – настоятель Свято-Воскресенського Храму села Корост Сарненського району, архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління та архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння, також, молитовно розділили радість ювілею.

На ювілейні урочистості прибув виходець із села – голова Костопільської райради Сергій Михайлович Ткачук разом із депутатами райради.

До 140-річного ювілею Храму був встановлений пам’ятний Хрест в пам’ять всіх відшедших жителів села.

Владика Митрополит освятив Хрест та побажав жителям села зберегти віру Христову, котра нині так необхідна кожному християнину нашої Держави. Архіпастир побажав, щоби Хрест був захистом для кожного жителя села і нашої Держави, яка нині страждає від людського зла та ворогів. Також, Владика Митрополит побажав всім миру, добра, поваги та любові одне до одного.