Щоденні архіви: 22/11/2017

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ЗВЕРШИВ БОГОСЛУЖІННЯ З НАГОДИ ХРАМОВОГО СВЯТА м.КОСТОПІЛЬ ТА ЗАУПОКІЙНУ ЛІТІЮ ПО ЗАГИБЛИМ УЧАСНИКАМ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

21 листопада 2017 року в день святкування Собору Архістратига Божого Михаїла та всіх небесних сил безплотних, керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Костопіль, де з нагоди храмового свята очолив святкову Божественну Літургію.

Високопреосвященнішому архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар Сарненського єпархіального управління, архімандрит Іларіон (Клебан) – благочинний Костопільського благочиння, протоієрей Олександр Конько – настоятель собору, протоієрей Євгеній Собчук – настоятель Храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії міста Костопіль, священик Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського собору міста Костопіль.

Сьогодні Українська Держава вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні та святкує День Гідності та Свободи. З цієї нагоди Митрополит Поліський Анатолій звершив заупокійну літію щодо вшанування пам’яті учасників Революції Гідності, котрі загинули під час революційних подій. Митрополит Анатолій проголосив «Вічну пам’ять» загиблим.

Необхідно зазначити, що в сьогоднішній день у всіх Храмах Поліської єпархії священики звершили заупокійні панихиди по загиблим.

По закінченню Божественної Літургії Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом духовної настанови, привітав парафіян кафедрального собору з престольним святом та побажав всім вірним заступництва святого Архістратига Божого Михаїла.

За богослужінням молилися: голова Костопільської райради С.М.Ткачук, мер міста Є.О.Денисюк та депутат Рівненської обласної ради М.Г.Кучерук.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.