МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «МОЛИТВОЮ ЗНІМАЄТЬСЯ СКОРБОТА»

Керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський звершив архіпастирський візит до Свято-Троїцького собору міста Рокитне, Полісся, де звершив читання акафісту «Утолі моя печалі».

Необхідно зазначити, що український народ несе багато скорбот та іспитів, які відбуваються в нашій Державі внаслідок військових дій в зоні АТО та немудрих дій політиків. Багато іспиту несуть і віруючі Української Православної Церкви в час несправедливого звинувачення її у відсутності патріотизму до своєї Держави, захоплення православних храмів та позбавлення віруючих на право сповідання своєї віри і приналежності своїй конфесії згідно з Конституцією України.

Для втіхи вірних та зняття скорботи Митрополит Анатолій звершив читання акафісту Всемогутньому Богу для припинення скорботи та болю, які несуть як громадяни нашої Держави так і віруючи Української Православної Церкви.

Архіпастирю співслужили: архімандрит Феофан (Федюкевич) – секретар єпархіального управління, протоієрей Олександр Загребельний, протоієрей Павло Кінчур – клірик Свято-Троїцького собору міста Рокитне, священик Борис Попченко.

Після закінчення читання акафісту Митрополит Анатолій виголосив проповідь про значення послуху християнина до Бога.

Владика зачитав указ про звільнення протоієрея Олександра Загребельного з посади настоятеля Свято-Троїцького собору міста Рокитне. Архіпастир подякував протоієрею Олександру за багаторічні понесені труди у Свято-Троїцький парафії. Владика Анатолій побажав парафіянам стійкості у вірі та послуху до Матері-Церкви.

Настоятелем Свято-Троїцького собору м.Рокитне Митрополит Анатолій призначив священика Бориса Попченко, попередньо звільнивши його з посади настоятеля Свято-Іоанно-Богословського Храму села Острівці, Володимирецького району, Полісся.

Просмотров: (170)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *