Щоденні архіви: 26/11/2017

МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ПОМЕР ОДИН ІЗ НАЙСТАРІШИХ КЛІРИКІВ САРНЕНСЬКОЇ ЄПАРХІЇ – ПРОТОІЄРЕЙ ОЛЕКСАНДР ДЗЮБУК»

Сарненсько-Поліське єпархіальне управління сповіщає, що 24 листопада 2017 року на 79-му році життя після інсульту, відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії заштатний клірик Свято-Олександро-Невського Храму міста Костопіль – протоієрей Олександр Дзюбук.

26 листопада, по благословінню керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського Чин заупокійної Божественної Літургії був звершений у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль, котру очолив благочинний Костопільського благочиння архімандрит Іларіон (Клебан) разом із духовенством єпархії.

Розділити заупокійну Літургію та Чин поховання прибуло двадцять два настоятеля сусідніх храмів.

Після заупокійної Літургії був звершений Чин відспівування новопреставленого протоієрея Олександра.

У надгробному слові архімандрит Іларіон (Клебан) передав слова співчуття Митрополита Поліського Анатолія, зокрема сказавши: «Покійний був відданий Матері-Церкві, стійко захищав чистоту канонічної віри в часи гонінь на Українську Православну Церкву, тоді коли вороги Церкви хотіли відібрати Свято-Олександро-Невський Храм у м.Костопіль. Завдяки йому Свято-Олександро-Невський Храм був збережений в лоні канонічної Української Православної Церкви, в якому нині звершуються богослужіння та спасаються душі вірних… ».

Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій висловлює співчуття рідним покійного.

Поховано протоієрея Олександра на сільському кладовищі села Корчів’я Костопільського району, Полісся.

Вічна пам’ять спочилому.

Біографічна довідка:

Протоієрей Олександр Дзюбук народився 21 лютого 1939 року в селі Поліське, Березнівського району, Рівненської області в родині православних селян.

В 1995 році рукопокладений в сан священика преосвященним Варфоломієм, єпископом Рівненським і Острозьким.

Протягом 22-х років служив штатним священиком у Свято-Олександро-Невському Храмі міста Костопіль.