Щоденні архіви: 01/12/2017

ВІДБУЛОСЯ ПОХОВАННЯ НОВОПРЕСТАВЛЕННОГО прот. ПАВЛА КІНЧУРА

Сповіщаємо, що 30 листопада 2017 року на 84-му році життя відійшов до Господа клірик Сарненської єпархії клірик Свято-Троїцького Храму міста Рокитно – протоієрей Павло Кінчур.

1 грудня, з благословіння керуючого єпархією Високопреосвященнішого Анатолія, Митрополита Сарненського і Поліського заупокійну Божественну Літургію та Чин поховання у Свято-Троїцькому Храмі міста Рокитно очолив благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоанн (Котик) разом з духовенством єпархії.

За заупокійним богослужінням та Чином поховання молилося 28 священиків Поліської єпархії.

Після заупокійної Божественної Літургії був звершений Чин відспівування новопреставленого протоієрея Павла.

В надгробному слові, благочинний Рокитнівського благочиння архімандрит Іоанн (Котик) передав слова співчуття Митрополита Поліського Анатолія рідним спочилого.

Поховано протоієрея Павла біля могили його спочилої матушки на сільському кладовищі с.Рокитне, Рокитнівського району Полісся.

Вічна пам’ять !