МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО

6 грудня 2017 року Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого благовірного великого князя Олександра Невського. В цей день, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський прибув до Свято-Олександро-Невського храму міста Костопіль, Полісся для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління – архімандрит Феофан (Федюкевич), настоятель Храму – архімандрит Іларіон (Клебан), протоієрей Олександр Конько – настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Костопіль, протоієрей Євгеній Собчук – настоятель Храму на честь святих мучениць Віри, Надії, Любові та Софії м.Костопіль, священик Сергій Литвинчук – клірик Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Костопіль, священик Олександр Галуха – настоятель Свято-Пантелеймонівського Храму села Лісопіль, Костопільського району.

По закінченню богослужіння Митрополит Анатолій звернувся до богомольців зі словом духовної настанови.

Також, Владика звершив заупокійну літію по спочилому новопредставленному протоієрею Олександру Дзюбуку, в минулому штатному клірику даної парафії.

Служба Божа закінчилась співом многоліття.