МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «НИНІ НАРІД УКРАЇНИ ТА ЦЕРКВА СЛАВЛЯТЬ АПОСТОЛА АНДРІЯ ПЕРВОЗВАННОГО, КОТРИЙ ПРОПОВІДУВАВ ХРИСТОВЕ ВЧЕННЯ НА КИЇВСЬКІЙ РУСІ»

13 грудня – Свята Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого апостола Андрія Первозванного.

В цей святковий день керуючий єпархією, Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський молитовно єднався зі своєю паствою у Свято-Покровському храмі села Мульчиці, Володимирецького району Полісся.

За богослужінням архіпастирю співслужили: секретар Сарненського єпархіального управління архімандрит Феофан (Федюкевич); архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі, Володимирецького району; протоієрей Володимир Денисюк – настоятель Свято-Преображенського кафедрального собору м.Вараш, Володимирецького району; протоієрей Микола Марковець – клірик Свято-Преображенського кафедрального собору м.Вараш; протоієрей Василь Парчук – настоятель Свято-Анастасіївського Храму м. Володимирець; протоієрей Борис Акуленко – настоятель Свято-Різдва-Богородиці Храму села Озірці, Володимирецького району; протоієрей Сергій Прокопчук – настоятель Свято-Миколаївського Храму села Стара Рафалівка; протоієрей Анатолій Марковець – настоятель Свято-Покровського Храму села Мульчиці та духовенство Поліської єпархії.

У слові повчання Владика звернув увагу на віру і відданість святого Апостола Андрія Первозванного до Христа та його вчення.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав настоятеля Храму – протоієрея Анатолія Марковця з 10-ти літтям священицької хіротонії та висловив подяку за пастирське служіння у ввіреній йому парафії.

За богослужінням молився голова Володимирецької райради В.В.Ковенько.

Божа служба закінчилась співом многоліття.