МИТРОПОЛИТ ПОЛІСЬКИЙ АНАТОЛІЙ: «ЖИТЕЛІ ПОЛІССЯ СЛАВЛЯТЬ В МОЛИТВАХ ВЕЛИКОМУЧЕНИЦЮ ВАРВАРУ»

17 грудня 2017 року повнота Православної Церкви вшановує день пам’яті святої великомучениці Варвари, котра постраждала за віру Христову у 306 році при імператорі Максиміані.

В цей святковий день керуючий єпархією Високопреосвященніший Анатолій, Митрополит Сарненський і Поліський на запрошення церковної громади прибув до Свято-Варварівського Храму міста Володимирець Полісся для звершення Божественної Літургії з нагоди храмового свята.

Його Високопреосвященству співслужили: архімандрит Антоній (Грибан) – намісник Свято-Покровського чоловічого монастиря села Великі Цепцевичі Володимирецького району; протоієрей Олександр Зуєвич – благочинний Володимирецького благочиння; протоієрей Сергій Наконечний – настоятель Свято-Варварівського Храму міста Володимирець та духовенство єпархії.

В слові проповіді Владика Анатолій розкрив значення подвигу святої великомучениці Варвари.

По закінченню богослужіння архіпастир привітав парафіян з храмовим святом.

За богослужінням молився голова Володимирецької райради В.В.Ковенько.