Щоденні архіви: 20/12/2017

МИТРОПОЛИТ АНАТОЛІЙ ОЧОЛИВ ХРАМОВЕ СВЯТО НА ЧЕСТЬ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

19 грудня 2017 року – день пам’яті великого угодника та чудотворця – святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікийського. Святитель відомий християнському світу як поборник чистоти віри та жертовник. Свята Церква його називає “Правилом віри та образом кротості».

В сьогоднішній день своє престольне свято молитовно відзначає церковна громада Свято-Миколаївського храму села Бистричі, Березнівського району Полісся.

З нагоди престольного свята, Митрополит Сарненський і Поліський Анатолій прибув до ввіреної Богом йому пастви для звершення Божественної Літургії.

На Малому вході Митрополит Анатолій освятив новий розпис Храму.

У слові повчання Владика звернув увагу вірних на відданість, з якою угодник Божий Миколай захищав чистоту віри Христової.

По закінченню богослужіння Владика Анатолій привітав отця настоятеля – протоієрея Миколу Ковальчука з днем його Ангела, а парафіян з престольним святом та закликав на всіх богомольців Боже благословіння.